Зворотній звязок

Хонейвелл представляє нову лінійку безводних розчинників Riedel-de Haën™

Riedel-de Haën™ new line of anhydrous solvents

Серед лабораторних методів регулярно зустрічаються ті, для яких використання безводних розчинників є обов’язковою умовою. Особливо це актуально для аналізу та синтезу.

Вміст води в безводних реагентах повинен бути надзвичайно низьким. Крім цього до процесу зберігання таких розчинників висуваються особливі вимоги. Процес осушення та розливу (по ємностях для зберігання) власними силами є справжнім викликом для співробітників лабораторії. Для вирішення таких задач компанія Хонейвелл розробила та впровадила у виробництво лінійку безводних розчинників Riedel-de Haën™.

• Ці розчинники спеціально призначені для застосувань, коли згідно з вимогами вміст води не повинен перевищувати 75 ppm (<0.0075%).

•Більшість розчинників задовільняють цим вимогам з величезним запасом і вміст води в них не перевищує 10 ppm (<0.0010%).

•Ємності для зберігання безводних розчинників, а також процеси розливу та пакування спеціально розроблені таким чином, щоб забезпечити необхідні характеристики по вмісту води.

•Вміст води суворо контролюється кулометричним методом титрування за Карлом Фішером (див. лінійку продуктів Hydranal™) і на етикетці кожної пляшки вказано отриманий фактичний результат по вмісту води.

ЯКИМ ЧИНОМ ВДАЄТЬСЯ ДОСЯГНУТИ ТАКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ?

Наш процес пакування безводних розчинників дозволяє забезпечити вміст води в реагенті протягом усього часу його зберігання та використання на тому ж рівні, який був досягнутий під час процесу осушення. Кожна пляшка просушується в сухожаровій шафі перед процесом наповнення її розчинником. Процес розливу реагентів по пляшках проводиться в інертній атмосфері сухого азоту для запобігання накопиченню вологи, після чого ємності герметично закупорюються спеціальними кришками.

ОСОБЛИВОСТІ КРИШОК ДОЗВОЛЯТЬ НЕ ЛИШЕ ЗБЕРІГАТИ ЧИСТОТУ ТА СУХІСТЬ РОЗЧИННИКІВ, АЛЕ Й ПОЛЕГШУЮТЬ ПРОЦЕС ВІДБОРУ РЕАГЕНТІВ З ПЛЯШОК:

•Система подвійного ущільнення; Політетрафторетиленова – Teflon® (ПТФЕ) прокладка та ущільнююча септа.

•Тефлонова прокладка відділяє розчинник від ущільнюючої септи, забезпечуючи цим самим його початкову хімічну чистоту і тривалий термін зберігання перед початковим використанням. Ущільнююча септа дозволяє використовувати шприц для забору розчинника з ємності. Якщо виникне потреба відкрутити кришку - пам’ятайте, що через свою гігроскопічну природу розчинники швидко забруднюются від контакту з атмосферою.