Зворотній звязок

Контейнери універсальні поліпропіленові об’ємом 30 мл

30 ml universal polypropylene containers (25 x 90 mm)

Скористайтесь акційною пропозицією та замовте універсальні поліпропіленові контейнери об’ємом 30 мл (25*90 мм) з конічним дном, кантом стійкості та гвинтовою кришкою з 35% знижкою.

Ідеальний варіант для використання в імунологічних, мікробіологічних, бактеріологічних, гістологічних та інших лабораторіях для проведення аналізів з використанням процесу центрифугування. Наприклад: центрифугування сечі для виявлення в осаді кристалів солей або мікроорганізмів; центрифугування рідких середовищ з низьким титром мікроорганізмів (змиви, стічні води, вода природних водойм і т. д.) з метою подальшого висівання. Зручні для збору фекалій, блювотних мас, густого гнійного секрету. Також придатні для нетривалого зберігання зразка в розчині формаліну. Контейнери витримують центрифугування з прискоренням до 10 000*g. Підлягають автоклавуванню при температурі до 121ºС.

Внесені до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення і відповідають вимогам, зазначеним у Додатку 1 Технічного регламенту щодо  медичних виробів для діагностики Іn vitro (затвердженого постановою КМУ від 02 жовтня 2013 року № 754).

Пропозиція діє до 31 травня 2020 року

Промокод: 409202

Для оформлення замовлення або отримання додаткової інформації зв’яжіться з нами зручним для Вас способом.

order