Про ТОВ «РЕАЛАБ»

З моменту свого заснування у грудні 2004 року компанія ТОВ "РЕАЛАБ" спеціалізується на імпорті високочистих реагентів, розчинників, стандартних зразків преміальної якості, в тому числі прекурсорів та хімікатів, міжнародні передачі яких підлягають державному експертному контролю.

Ми постійно опановуємо нові напрямки та доповнюємо асортимент продукції високоякісними товарами: витратні матеріали для хроматографії та пробопідготовки, вироби з лабораторного/культурального/медичного пластику та скла, лабораторне приладдя. Протягом уже 20 років ми успішно представлямо в Україні інтереси галузевих лідерів:

Honeywell Specialty Chemicals Seelze GmbH  - німецький виробник високоякісних реагентів з понад 200 річним досвідом.

DELTALAB, S.L. - всесвітньо відомий розробник і виробник пластикових виробів одноразового застосування медичного та лабораторного призначення.

PHENOMENEX Inc. - справжній світовий лідер у сфері виробництва витратних матеріалів для хроматографії / пробопідготовки. 

Fisher Scientific GmbH - найвідоміший торгівельний майданчик лабораторного приладдя, посуду, обладння, хімічних реагентів з понад 100 річною історією. Надає доступ до 2 мільйонів товарів від більш, ніж 2 000 постачальників, включаючи всі основні світові бренди. 

Tokyo Chemical Industry (TCI) - японський виробник високоякісних реагентів, портфоліо якого налічує понад 30 000 хімічних сполук.

SCHARLAB S.L. - іспанський виробник високоякісних реагентів, поживних середовищ, хроматографічних матеріалів та лабораторного посуду/приладдя.

Normax – Fábrica de Vidros Científicos, Lda. - сертифікований португальський виробник високоякісного лабораторного скляного посуду з 70 річним досвідом.

Resonac Europe GmbH  - японський виробник хроматографічних колонок Shodex на полімерній основі. 

Прагнучи забезпечити наших замовників якісною продукцією в широкому асортименті в прогнозовані терміни, ми постійно працюємо над залученням нових партнерів, представленням нових продуктових лінійок та розширенням нашого портфоліо:

Lab.Instruments S.R.L. - це команда професіоналів з більш, ніж столітнім досвідом роботи в галузі хімічного аналізу. Надзвичайно рідкісні навички, якими володіє команда Lab.Instruments у дуже специфічних галузях, дозволяють їм створювати продукти з абсолютно унікальними характеристиками.

WITEGA Laboratorien Berlin-Adlershof GmbH - провідний німецький виробник високоякісних стандартних зразків ветеринарних та пестицидних препаратів, їх метаболітів та відповідних стабільних ізотопних мічених похідних.

CPAchem Ltd  - болгарсько-французька компанія, заснована в 2001 році, що спеціалізуєиться на виготовленні високоякісних аналітичних та сертифікованих стандартних зразків.

leaf
leaf-mobile

REALAB has been our reliable partner in Ukraine for more than 10 years. REALAB has always been committed to our business. With their inestimable cooperation, professionalism, hard work and human capital, we have built a strong business and relationship.

Clara Altimira Senior Export Area Manager at DELTALAB, S.L.

As you know we’ve had a great 2021 and much of that is due to your hard work. I massively appreciate your partnership. We’re thankful to have you as part of our distribution networtk. Here’s to the future!

Growe Oliver Manager Export at Fisher Scientific GmbH

REALAB LLC has been a long time trusted distributor of Honeywell Research Chemicals in Ukraine. They have been successfully promoting and selling our brands - Fluka™, Riedel-de Haën™, TraceSELECT™, Hydranal™ since 2016. Our teams are working closely together to ensure reliable service and complete solutions for the local customer base, providing top quality materials for each of their business.

Oana Aldea EMEA Sales at Honeywell Specialty Chemicals Seelze GmbH

Команда РЕАЛАБ завжди демонструє професіоналізм та високий рівень знань в області хроматографії, з ними завжди можна обговорити робочі деталі. Протягом тривалої співпраці надавали конструктивну допомогу та сприяли у підборі альтернативних колонок та матеріалів. На всі наші запити надавали швидкий “feedback”, та проявляли високу зацікавленість у вирішенні труднощів, пов’язаних із підбором та швидкою апробацією хроматографічних колонок для контролю якості АФІ та препаратів. Презентували результати та висновки вже проведених компанією Phenomenex досліджень по використанню їхніх колонок в методиках, описаних у фармакопейних статтях. Окремо хочу зазначити, людяність і щирість у спілкуванні із всіма співробітниками РЕАЛАБУ.

Кондратова Юлія Анатоліївна к.б.н. Начальник відділу аналітичної розробки Департаменту досліджень та розробки, АТ "ФАРМАК"

ТОВ "РЕАЛАБ" - це компанія, співпрацю з якою варто рекомендувати друзям, колегам, партнерам. Компанія намагається знайти свій конкурентний сегмент у галузі продажу лабораторного обладнання, реактивів та витратних матеріалів, що базується, в першу чергу, на якості продукції та адекватній ціновій політиці. Приваблює реальний індивідуальний підхід до клієнтів, професійність та толерантність персоналу, гнучка бізнес-політика.

Дорощук Володимир Олександрович кандидат хімічних наук (PhD) Директор ТОВ «Клінфарм»

НАШІ МОЖЛИВОСТІ

feature-icon-1

Технічна
підтримка

Ми перебуваємо в постійному тісному контактні з представниками служб тенічної підтримки наших партнерів. Це дозволяє нам надавати кваліфіковану технічну та методичну підтримку нашим замовникам
feature-icon-2

Постачання підконтрольних речовин

Пропонуємо прекурсори та товари подвійного призначення в широкому асортименті як зі складу в Києві, так і під замовлення
Seminars_arranging

Проведення навчальних семінарів та вебінарів

Спільно з нашими партнерами ми проводимо як відкриті, так і з виїздом до замовників, навчальні семінари. Надаємо доступ до вебінарів наших партнерів.
feature-icon-4

Програма гарантованої заміни

Якщо, погодившись на альтернативу, Вам не вдасться досягнути еквівалентних або кращих результатів з використанням наших продуктів – на них буде оформлено акт безкоштовної передачі.
Наверх
Product has been added to your cart