Про ТОВ «РЕАЛАБ»

З моменту свого заснування у грудні 2004 року компанія ТОВ "РЕАЛАБ" спеціалізується на імпорті з Німеччини реагентів, розчинників, стандартних зразків преміальної якості торгових марок Fluka™, Riedel-de Haën™, Hydranal™, Chromasolv™, TraceSELECT™, LabReady™, TCI™, SCHARLAU™, LabStandard™ в тому числі прекурсорів та хімікатів, міжнародні передачі яких підлягають державному експертному контролю.

Завдяки налагодженню співпраці з провідними виробниками високоякісних хімічних продуктів нам вдалось протягом останніх кількох років не лише доповнити продуктову лінійку Honeywell реагентами та стандартними зразками від TCI, SCHARLAB, Lab.Instruments, але й розвинути нові для нас напрямки: поживні, культуральні середовища, добавки та біохімічні реагенти торгової марки SCHARLAU.

З початку 2005 року ТОВ "РЕАЛАБ", як дистриб’ютор та уповноважений представник, успішно представляє в Україні інтереси іспанської компанії Дельталаб - всесвітньо відомого розробника і виробника пластикових виробів одноразового застосування медичного та лабораторного призначення. З метою розширення своїх можливостей та комплексного забезпечення лабораторій медичних та академічних установ, наукових і діагностичних центрів, промислових та інших підприємств України у 2019 році товарну лінійку Дельталабу було доповнено продукцією торгових марок Fisherbrand™, DURAN™, DWK Life Sciences™, Thermo Scientific Biolite™, Greiner Bio One™, Corning™ від Fisher Scientific.

З 2015 року компанія ТОВ "РЕАЛАБ" вийшла на новий виток свого розвитку завдяки налагодженню партнерських стосунків з американською компанією PHENOMENEX, яка є справжнім світовим лідером у сфері виробництва витратних матеріалів для хроматографії / пробопідготовки та спеціалізується на розробці нових аналітичних хімічних рішень для забезпечення належного розділення і очищення різноманітних сполук, з якими мають справу хроматографісти у промислових, державних і академічних лабораторіях. Широкий спектр хроматографічних продуктів PHENOMENEX дозволяє співробітникам дослідних та аналітичних лабораторій забезпечити аналіз лікарських засобів, фармацевтичних препаратів, харчових продуктів, довкілля і т.д. з метою покращення глобального здоров’я та добробуту. Незважаючи на те, що PHENOMENEX є нашим основним партнером, ми здатні «заповнити прогалини» продуктами інших виробників: Shodex (Японія) – колонки, заповнені полімерним сорбентом, Chiral Technologies Europe (Франція) – хіральні колонки, Thermo Scientific™ (США) – широкий асортимент колонок як для ГХ так і для ВЕРХ.

leaf
leaf-mobile

REALAB has been our reliable partner in Ukraine for more than 10 years. REALAB has always been committed to our business. With their inestimable cooperation, professionalism, hard work and human capital, we have built a strong business and relationship.

Clara Altimira Senior Export Area Manager at DELTALAB, S.L.

As you know we’ve had a great 2021 and much of that is due to your hard work. I massively appreciate your partnership. We’re thankful to have you as part of our distribution networtk. Here’s to the future!

Growe Oliver Manager Export at Fisher Scientific GmbH

REALAB LLC has been a long time trusted distributor of Honeywell Research Chemicals in Ukraine. They have been successfully promoting and selling our brands - Fluka™, Riedel-de Haën™, TraceSELECT™, Hydranal™ since 2016. Our teams are working closely together to ensure reliable service and complete solutions for the local customer base, providing top quality materials for each of their business.

Oana Aldea EMEA Sales at Honeywell Specialty Chemicals Seelze GmbH

Команда РЕАЛАБ завжди демонструє професіоналізм та високий рівень знань в області хроматографії, з ними завжди можна обговорити робочі деталі. Протягом тривалої співпраці надавали конструктивну допомогу та сприяли у підборі альтернативних колонок та матеріалів. На всі наші запити надавали швидкий “feedback”, та проявляли високу зацікавленість у вирішенні труднощів, пов’язаних із підбором та швидкою апробацією хроматографічних колонок для контролю якості АФІ та препаратів. Презентували результати та висновки вже проведених компанією Phenomenex досліджень по використанню їхніх колонок в методиках, описаних у фармакопейних статтях. Окремо хочу зазначити, людяність і щирість у спілкуванні із всіма співробітниками РЕАЛАБУ.

Кондратова Юлія Анатоліївна к.б.н. Начальник відділу аналітичної розробки Департаменту досліджень та розробки, АТ "ФАРМАК"

ТОВ "РЕАЛАБ" - це компанія, співпрацю з якою варто рекомендувати друзям, колегам, партнерам. Компанія намагається знайти свій конкурентний сегмент у галузі продажу лабораторного обладнання, реактивів та витратних матеріалів, що базується, в першу чергу, на якості продукції та адекватній ціновій політиці. Приваблює реальний індивідуальний підхід до клієнтів, професійність та толерантність персоналу, гнучка бізнес-політика.

Дорощук Володимир Олександрович кандидат хімічних наук (PhD) Директор ТОВ «Клінфарм»

НАШІ МОЖЛИВОСТІ

feature-icon-1

Технічна
підтримка

Ми перебуваємо в постійному тісному контактні з представниками служб тенічної підтримки наших партнерів. Це дозволяє нам надавати кваліфіковану технічну та методичну підтримку нашим замовникам
feature-icon-2

Постачання підконтрольних речовин

Пропонуємо прекурсори та товари подвійного призначення в широкому асортименті як зі складу в Києві, так і під замовлення
Seminars_arranging

Проведення навчальних семінарів та вебінарів

Спільно з нашими партнерами ми проводимо як відкриті, так і з виїздом до замовників, навчальні семінари. Надаємо доступ до вебінарів наших партнерів.
feature-icon-4

Програма гарантованої заміни

Якщо, погодившись на альтернативу, Вам не вдасться досягнути еквівалентних або кращих результатів з використанням наших продуктів – на них буде оформлено акт безкоштовної передачі.
Наверх
Product has been added to your cart